Новий рік Карпати 2019 приватний сектор зняти біля Буковель будинок вже зараз!

Готуй сани влітку! Почалося бронювання будинків і номерів на новий рік 2019!

Ціни актуальні і діють знижки на ранню бронь!

Якщо ж Ви бронювали будинок на новорічний або різдвяний періоди минулих сезонів, не забудьте вказати це в заявці, Вас чекає додатково знижка 5% при оформленні броні до 1.08.2018

Всі будинки і номера з цінами тут: Новий рік Карпати 2019 Буковель зняти будинок

Якщо Ви мрієте про відпочинок, але хочете себе одночасно відчути як вдома, втомилися від галасливого міста і вважаєте за краще сімейний відпочинок і шукаєте для цього місце, тоді наш будинок завжди готовий відкрити свої двері і запропонувати своїм гостям тепло, затишок і дбайливе ставлення. Майже кожна сім'я вишукує можливість виїхати зі своїми дітьми, а краще всією сім'єю і компанією близьких друзів подалі від галасливого міста, щоб відпочити і набратися нових сил і позитивних емоцій. А кращого місця, ніж у нас годі й шукати. Екологічно чистий регіон, цілюще повітря і прекрасна природа. Особливе свято Новий рік ми зробимо ще більш особливим і душевним. Відчуйте калорітність карпатських традицій і спробуйте страви місцевої кухні, Вас чекає незабутнє свято!

Новий рік в Карпатах - це можливість згадати новорічне бажання ближче до зірок! Подаруйте цю можливість собі і близьким і нехай найсвітліші мрії здійсняться в наступаючому 2019 році!

Ласкаво просимо до нас.

Оновлення цін і наявності місць проходить не рідше, ніж раз на 3 дні. Слідкуйте за інформацією. Якщо Ви не знайшли будинку що цікавить Вас в списку новорічних пропозицій, то пишіть і телефонуйте нам - уточнимо всі деталі!

 

Чекаємо Ваших заявок і питань.
Команда сайту Барви Твого відпочинку.