Все про аванс, повернення авансу , як зняти кімнату в приватному секторі ( будинок або номер ) з авансом і без.

зміст:

 • Суть авансу при бронюванні житла в приватному секторі
 • оплата авансом , як забронювати житло в приватному секторі
 • повернення авансу
 • Як зняти житло в приватному секторі без передоплати / авансу

суть авансу

Аванс = передоплата = заставу (далі аванс) при укладенні договору оренди житла в даному випадку розглядаються як рівносильні поняття , що несуть однакові функції і являють собою обумовлену суму грошових коштів , яку оплачує турист господареві чи посереднику при наймі житла , при цьому клієнт зі свого боку зобов'язується заїхати і оплатити решту суми оренди житла в домовлену дату ( дата прибуття ) , господар / посередник зі свого боку зобов'язується надати житло , обумовлену при бронюванні або з рівноцінною заміною.

 • Сума авансу зараховується в загальну вартість оренди житла , т.е несе на собі функції передоплати.
 • Аванс є грошовою компенсацією у разі невиконання зобов'язань туристом, а саме: не приїхав у встановлену дату; приїхав, але відмовився заселитися та / або сплатити решту суми і т.п. , тобто несе на собі функції застави
 • Сума аванса складає мінімально 50% від загальної вартості проживання за весь заброньований період. Є виключення, при яких може змінитися сума авансу, так, наприклад, деякі будинки вимагають 100% передоплату на новорічні свята, чи навпаки деколи зменьшується розмір авансу, так наприклад при заїзді деяких груп на тривалий термін, тощо. Якщо немає шншої особливої передумови, то аванс мінімально складає 50%

Зрозумійте , що незважаючи на цю грошову компенсацію господар житла несе збитки значно більше , ніж розмір авансу . Наприклад заброньовано житло було з 1 -го по 8 - е число місяця , розраховуючи на те , що цей період буде оплачений Вами , господар з 8 -го вже має намір заселити наступних , які також забронювали , сплативши аванс. І ось Ви не заїжджати . Аванс становив розмір оренди за 2 доби. І тепер неймовірно складно заселити саме в цей «вікно» до 8 -го . Мало того , що необхідна компанія складається з того ж числа відпочиваючих , які шукають житло з такими умовами , але і готова виїхати того ж 8 -го ! А якщо житло звільнилося за кілька днів до Вашого приїзду і господар не заселяв , чекав Вас ?

Не вважайте , що аванс сплачений Вами господар отримує як понад прибуток . Навіть якщо вдалося заселити житло , то навряд чи вийде точно дата- В- дату ( адже Вам була оголошена ціна без урахування компенсації простою житла ), та й щоб заселитися в терміновому порядку доводитися знижувати вартість , що нерідко аванс не покриває. До того ж в цей же час витрати на утримання житла в дні «простою» не меншають : опалення , освітлення, водопостачання , податок ... До того ж додаткові витрати на залучення клієнтів . Ось і виходить , що аванс навряд чи покрою витрати господаря в разі Вашого НЕ заселення.

Оплата авансом , як забронювати житло в приватному секторі

Якщо Ви хочете зняти житло , потрібно спочатку або самостійно вибрати вподобаний Вам варіант за описом і фото або відправити мені заявку будь-яким зручним для Вас способом:

 • в розділ сайту Забронювати
 • на електронну адресу nestoruk.anatoliy @ gmail.com або barvi.in @ gmail.com
 • в контакті 
 • Skype : Natasha.nestoruk
 • мобільні телефони: +380952578019 , +380973679152Велике прохання в повідомленні вказати наступну інформацію:
 • кількість осіб ( вросли , діти , вік дітей)
 • дата заїзду - виїзду (хоча б орієнтовно)
 • тип номера і назва житла , які ви вибрали
 • + необхідні параметри житла або ціну в межах якої можу пропонувати

Послідовність дій при бронюванні :

• Після узгодження з Вами і остаточного вибору варіанту житла я ставлю попередню бронь Ваше ім'я у власника житла на час, який Вам необхідно для внесення авансу . Для цього мені необхідно від Вас 2 контактних номера телефону та ПІБ на кого бронювати

• після оплати , будь ласка , зателефонуйте , щоб мені легше було відстежити платіж

• після того як я побачу гроші на карті або отримаю переклад я відправляю Вам «Туристичний документ» , де вказані всі параметри броні:

 1. адреса житла , схема проїзду ,
 2. контакти господаря житла
 3. сума авансу , вартість житла
 4. дати проживання
 5. ім'я , на кого оформлена бронь ( Ваше ПІБ )

Способи перекладу передоплати :

 • на карту Приват Банку
 • перекладом платіжною системою Вестерн Юніон або Контакт

при перерахуванні коштів враховуйте комісію банку

перераховувати гроші можете в будь-якій зручній Вам валюті , враховуючи міжбанківський курс України , зарахована буде сума в гривнях за курсом на момент отримання за курсом банку отримання

Чекаємо Вас і бажаємо приємного відпочинку!

повернення аванса

 • Аванс повертається в повному розмірі , якщо заселення неможливо з вини господаря або при виникненні форс -мажору з його боку * . У цьому випадку Вам буде запропоновано аналогічне житло зі знижкою або повернутий аванс (за вибором туриста)

Всі інші випадки повернення авансу або частини цих коштів є винятками .

Як правило тут діє правило «Людські стосунки ніхто не відміняв » , тобто для того , щоб Вам повернули аванс Вам необхідно якомога раніше зв'язатися з нами і повідомити:

 • На чиє ім'я оформлена бронь **
 • Дати заїзду -виїзду **
 • Причину , за якою не можете приїхати

Найголовнішим фактором є те , наскільки заздалегідь до дати заїзду Ви повідомите про зміну планів . Таким чином Ви дасте більше можливостей господареві заселити житло в ті дати .
І пам'ятайте ми не прагнемо заробити більше , присвоївши аванс , ми прагнемо мінімізувати свої фінансові ризики.

примітка:

*неблагоприятні погодні умови та військово-політична ситуація не можуть бути оцінені як поводження для повернення авансу, також не можуть бути оцінені як істотні такі фактори: не працює найближчий магазин / кафе / дискотека / атракціони; немає квитків на поїзд на узазанну дату (у цьому випадку ми можемо перенести час відпочинку, якщо не забронюється зручний Вам період); відміни / перенесли або не дали відпуску; захворів відпочиваючий, тощо

 

** ці дані вказані в « Туристичному документі » , також можуть питатися ще деякі дані з того ж документа . Таким чином скасувати бронь може тільки той , хто оплачував аванс.

Як зняти житло в приватному секторі без передоплати / авансу

Можна зарезервувати кімнату , номер або будинок без внесення авансу . Тоді ви заселяєтеся по факту - Вам запропонують номери / будинки, які до Вашого приїзду будуть вільні.

 В окремих випадках можуть притримати вільні місця , якщо заїзд дійсно цікавий господареві (часто : 1-2 кімнати в приватному міні-готелі або гостинному домі , при бронюванні на 10 і більше діб , без вказівки якої конкретної кімнати або номера). Але якщо раніше відбудеться другий заїзд або забронюють інші з внесенням авансу - кімнат / номерів може і не бути.

Плюс : Ви маєте право вибору і за аванс не переживайте.

Мінус: вільного житла з бажаними параметрами у господаря може не бути , а самому шукати житло втомленим від дороги і враховуючи особливості місцевості - процес часом тривалий і особливо в гарячий сезон не гарантує успіх.

 

Важливо!
при оплаті авансу Ви погоджуєтеся на розміщення в обумовленому будинку \ номері на обумовлені дати . Перенести аванс на інший будинок можливості немає . перенесення дат расматривается в частоному порядку і іноді може привести до часткової або повної втрати авансу, про що Ви будите оповіщення в зручній для Вас формі спілкування