Відпочинок з тваринами Карпати Буковель, Драгобрат та Шацькі озера. озеро Світязь

Про це питанні поговоримо коротко, тільки по суті.

 • 1 ЗАВЖДИ попереджайте при заявці, що Ви плануєте відпочинок з твариною, не залежно маленька чи це собачка кишенькового розміру або здоровий пес алабай. Завжди попереджайте!
 • 2 врахуйте і зважте всі «за» і «проти» відпочинку з твариною. Пам'ятайте, що зміна обстановки, дорога, нове люди, запахи, розпорядок дня незвичні тварині і змусять його нервувати і вести себе невластиво. Це такий же стрес (якщо не більше), якщо Ви залишите тварина в готелі для тварин на час Вашого відпочинку
 • 3 якщо Ви плануєте на час Вашої катання або прогулянок залишати тварину в будинку або номері, ми ВІДМОВЛЯЄМОСЯ приймати Вас з твариною. При зміні обстановки тварина змінює свою поведінку, ображається на Вас, нервує і висловлює свої емоції: псує меблі, дряпає двері, паскудить, виє і гавкає весь день. Вам простіше і дешевше залишити тварину в готелі, якщо немає кому доглянути за ним вдома, а нам краще відмовитися від клієнта, ніж терпіти такі неприємності і збитки.
 • Якщо ви плануєте відпочинок з твариною, Вам мусово брати його з собою, йдучи з дому.
 • 4 проживання з тваринами дорожче. Це пов'язано з додатковою прибиранням. Навіть якщо тварина нічого не зіпсувало, то прибрати шерсть і «сюрпризи» у дворі ж теж треба!
 • 5 для проживання з твариною в більшості випадків доведеться бронювати окремий будинок, а не номер. Це спростить вигул тварини. Якщо проживаєте з твариною в номері готелю або приватного будинку, то це приносить дискомфорт іншим постояльцям і зайві конфлікти для Вас.
 • 6 І ось коли будинок обраний, умови і ціна обумовлені, з твариною прийняти згодні, при заселенні ще один нюанс. Часто господарі беруть грошовий аванс понад плату за житло. Цей аванс повертається туристу при виселенні у випадку, якщо тварина нічого не зіпсувало в будинку або у дворі
 • 7 Вас можуть виселити без повернення вартості проживання та авансу з п6 в разі великої псування меблів або обладнання будинку / двору чи агресії тваринного
 • враховуйте, що у вас можуть виникнути додаткові організаційні та фінансові питання у зв'язку з транспортуванням, проживанням, організацією дозвілля та харчування у зв'язку з твариною. Не всі ставляться адекватно до присутності собак, особливо великих або бійцівських порід

І все ж незважаючи на безліч протиріч і перешкод відпочинок з домашнім улюбленцем може принести задоволення і цілу веселку позитивних емоцій і вражень. Стрес тварини можна мінімізувати, подбавши заздалегідь про деякі деталі.

Створіть максимально зручні умови для свого улюбленця:

 • звичний розпорядок дня (прогулянки, харчування за часом, тощо), якщо такого розпорядку вдома немає, то варто ввести заздалегідь і дотримуватися кілька тижнів до поїздки. Розпорядок допоможе вихованцеві відчувати себе в безпеці. більш впевнено і спокійно.
 • привезіть свій корм або потурбуйтеся про наявність такого на місці,
 • (Взимку) для гладкошерстних теплолюбних порід придбайте кілька комплектів одягу для прогулянок, так, щоб можна було переодягнути собаку в сухий костюм. Так собака не буде нервувати через дискомфорту і не захворіє.
 • візьміть з собою улюблену іграшку собаки. собаці буде чим зайнятися і вона не буде псувати меблі та обладнання будинку
 • візьміть покривало, ковдра або подушку на якій собака спить вдома. Це подарує їй відчуття безпеки
 • Обов'язково нашийник, намордник, поводок, а в деяких випадках контейнер для перевезення тварин.
 • проконсультуйтеся з ветеринаром, можливо варто взяти з собою деякі ліки: для заспокоєння, для підтримки імунітету, для врегулювання роботи травної системи тварини.
 • при прогулянках не звыльняйте собаку з поводку, придбайте поводок і нашийник максимально комфортний для улюбленця, дайте йому звикнути до них до поїздки. Собаки часто губляться, захоплені чим-небудь або ким-небудь, вони не можуть самостійно знайти дорогу назад. Особливо актуально це в людних місцях і в лісі.
 • уточнюйте чи дозволено перебувати з твариною у вибраному Вами місці відпочинку, наприклад кафе, пляж, магазин, торгово-розважальні комплекс та інше. Це допоможе уникнути конфліктів або навіть штрафів.

Бажаємо Вам приємного відпочинку

Ваші питання, коментарі, пропозиції пишіть на пошту barvi.in@gmail.com, у темі листа вкажіть назву статті. Всім відповім особисто, питання. які частіше задаються, розгляну в статті, доповнивши її. Так Ви допоможете стати нам краще і зробити відпочинок більш доступним і комфортним для Вас.