Трансфери на гірськолижні курорти Карпат (Буковель, Татарів, Яремче, Драгобрат, Яблуниця, Поляниця, Микуличин, Ворохта, Ясіня, Рахів, Верховина та інші)

Замовити мікроавтобус швидко і недорого можна за допомогою нашого сайту за допомогою форми "забронювати" або за тел на сайті barvi.in.ua.  

Ціни на перевезення автомобілем формуються залежно від відстані, машини та вартості палива.

Ми раді запропонувати Вам перевезення по Україні.

Як доїхати на Драгобрат, Буковель, Ясіня, Татарів, Паляницю, Яблуницю, Яремче. Плануючи свій відпочинок на цих та інших курортах України, заздалегідь подбайте про транспорт.
У Ваше розпорядження ми пропонуємо також замовлення на туристичні екскурсії автомобілями по найкрасивіших місцях Карпат. Заздалегідь замовивши мікроавтобус, ми зустрінемо Вас з аеропорту або залізничного вокзалу Івано-Франківська, Львова, Києва чи будь-якого зручного для Вас місця.

Ви, звичайно, можете доїхати і маршрутками, «заощадивши» (що не завжди виходить) гроші! Але тоді Ви повинні бути готові до «сюрпризів» громадського транспорту. Це і зміна розкладу, і не завжди гідне до Вас звернення, і неможливість замовити квитки заздалегідь, зміни в розкладі і т.д. У туристичний сезон великим групам важко буде всім разом доїхати в один і той же час. Іноді громадський транспорт не доходить до пункту Вашого прибуття і вимагає пересадки, а з багажем це, м'яко кажучи, незручно. Всі ми знаємо, що в туристичний сезон тариф у таксі для приїжджих часто відрізняється.
Рекомендуємо подбати про свій комфорт, замовивши у нас трансфер.

Ви отримуєте ряд переваг:

 • Вас вчасно зустрінуть у заздалегідь обумовленому місці - коли Ви хочете і де Ви хочете;
 • Вам допоможуть піднести багаж і влаштувати його найкращим чином;
 • Ви розміститеся в комфортному мікроавтобусі там, де Вам зручно;
 • групою Ви їдете всі разом;
 • заздалегідь обумовивши, Ви можете заїхати на сувенірний ринок або здійснити тур по визначних пам'ятках;
 • у нас досвідчені і ввічливі водії;
 • чисті, справні і комфортні авто, оснащені кондиціонерами та музичними апаратами;

і найголовніше: Ви збережете свої нерви і час, отримуючи задоволення від поїздки і місцевих красот. Адже враження про відпочинок починається з дороги.

За роки нашої роботи ми успішно виконали тисячі перевезень по Україні, а особливо в західних регіонах, а також сотні по Європі.
З року в рік наш автопарк збільшується і оновлюється, а послуги набувають все кращої якості.

Наша місія - зручний і якісний сервіс у сфері пасажирських перевезень.

Основний пріоритет у нашій роботі - своєчасне і комфортне перевезення пасажирів у будь-яку точку України та Європи.

Ми здійснюємо:

 • - Пасажирські перевезення;
 • - Перевезення екскурсій по Україні;
 • - Транспортне обслуговування різних організацій, делегацій, приватних заходів і т.д.;
 • - Трансфери з аеропортів і вокзалів;
 • - Трансфери на гірськолижні курорти Карпат (Буковель, Татарів, Яремче, Драгобрат, Яблуниця, Поляниця, Микуличин, Ворохта, Ясіня, Рахів, Верховина та інші)
 • - Перевезення туристів з габаритними речами і рюкзаками;
 • - Перевезення пасажирів в Польщу (Перемишль) на шопінг-тур. Щосуботи виїзд.
 • - Транспортне обслуговування по Європі.

Ми гарантуємо клієнтам наступне:

 • - Ввічливість та уважність водіїв;
 • - Комфортабельний транспорт;
 • - Гнучку систему оплати послуг для наших постійних клієнтів;
 • - Вигідне співробітництво з нашими партнерами.

Раді запропонувати Вам наступні автомобілі

 • Peugeot Boxer - 8 місць,
 • Ford Transit - 8 місць
 • Reno Trafic - 8 місць,
 • Sitroen Jampy - 8 місць
 • Mersedes Sprinter - 12 місць
 • Mersedes Sprinter - 18 місць
 • Mersedes Sprinter - 20 місць
 • Fiat Scudo, автомобіль 7 місні, з Зручне відкіднімі сідіннямі, з ременями безпеки, присутній кондиціонер.

Ми Можемо Проводити трансфери Із будь - якої точки України

Трансфери на гірськолижні курорти Карпат (Буковель, Татарів, Яремче, Драгобрат, Яблуниця, Поляниця, Микуличин, Ворохта, Ясіня, Рахів, Верховина та інші) Fiat Scudo, автомобіль 7 місні, з Зручне відкіднімі сідіннямі , з ременями безпеки, присутній кондиціонер. Мі Можемо Проводити трансфери Із будь - якої точки УкраїніFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з Зручне відкіднімі сідіннямі, з ременями безпеки, присутній кондиціонер. Мі Можемо Проводити трансфери Із будь - якої точки УкраїніFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з Зручне відкіднімі сідіннямі, з ременями безпеки, присутній кондиціонер. Мі Можемо Проводити трансфери Із будь - якої точки УкраїніFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з Зручне відкіднімі сідіннямі, з ременями безпеки, присутній кондиціонер. Мі Можемо Проводити трансфери Із будь - якої точки України

Машини треба замовляти заздалегідь, тоді у нас буде можливість запропонувати Вам найкращий варіант за найкращою ціною. Роблячи замовлення заздалегідь, Ви можете бути спокійні, що відповідний Вам мікроавтобус буде вільний. І можна не сумніватися, що відпочинок розпочнеться вдало і будуть зекономлені кошти.

Особливості трансферу на Драгобрат.

У зимовий час підйом на курорт Драгобрат утруднений. Власникам власних авто пропонуємо залишити машини на стоянці Ясеня і скористатися перевізником. Вас забере спеціально обладнаний транспорт з досвідченим водієм. Не ризикуйте, взимку піднімаючись в гору на власне автомобілі.
Замовити мікроавтобус, вантажопасажирські перевезення, трансфер на Буковель, Татарів, Паляницю, Яблуницю, Яремче, Ясіня, Драгобрат та інші курорти України можна за телефонами:

+38095 744 56 16 - Світлана Олександрівна.
Чекаю Ваших заявок і питань. Бажаю приємної подорожі та відпочинку.

Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Трансферы на горнолыжные курорты Карпат (Буковель, Татаров, Яремче, Драгобрат, Яблуница, Поляница, Микуличин, Ворохта, Ясиня, Рахов, Верховина и другие)Fiat Scudo, автомобіль 7 місні, з зручними відкидними сидіннями, з ремнями безпеки, присутній кондиціонер. Ми можемо проводити трансфери із будь - якої точки УкраїниFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з зручними відкидними сидіннями, з ремнями безпеки, присутній кондиціонер. Ми можемо проводити трансфери із будь - якої точки УкраїниFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з зручними відкидними сидіннями, з ремнями безпеки, присутній кондиціонер. Ми можемо проводити трансфери із будь - якої точки УкраїниFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з зручними відкидними сидіннями, з ремнями безпеки, присутній кондиціонер. Ми можемо проводити трансфери із будь - якої точки УкраїниFiat Scudo, автомобіль 7 місні, з зручними відкидними сидіннями, з ремнями безпеки, присутній кондиціонер. Ми можемо проводити трансфери із будь - якої точки України