Дещо про мою роботу. Я працюю для Вас.

Я працюю для Вас
Доброго вам часу доби, давайте познайомимося з Вами. Мене звуть Несторук Наталія

і ви зараз перебуваєте на моєму сайті

зв'язатися зі мною можна так:

 

 +380991162533, +380973994210- Буковель

 +380952578019, +380973679152 –Свитязь,

+380957445616 Светлана Александровна (моя мама) Драгобрат

почта barvi.in@gmail.com

 сайт barvi.in.ua

ВКонтакте: https://vk.com/id92034460   https://vk.com/id209160252

группы: https://vk.com/buka_drag  Карпаты.жилье.Буковель/Драгобрат

https://vk.com/club52778239 Отдых на озере Свитязь и Песочное,Шацкие озера

https://vk.com/barvi_natali  официальная группа от сайта http://barvi.in.ua

Я працюю, я отримую гроші за свою роботу. Як би дивно це не звучало, але ще раз хочу підкреслити, що я за роботу отримую гроші. Як не дивно багатьох це дивує. У деяких випадках я отримую так звану нагороду агента, т.е моя зарплата не підвищує вартість проживання для Вас. У деяких випадках незначне зростання ціни для Вас при бронюванні житла з моєю допомогою є.

Моя робота для деяких може бути і не видно, здається як можна за 2 дзвінка отримати винагороду, за що питається. Але моя робота починається задовго до Вашого дзвінка: ведення групи ВКонтакте, ведення сторінки ВКонтакте, оголошення на дошках, ведення сайту.

Не вся зароблена мною сума є моїм чистим доходом, спробуйте самі щось запропонувати в інтернеті. У величезному потоці інформації потрібно виділятися і бути помітною для Вас, а за це потрібно платити і своїм часом і грошима.

  До речі про час, я приймаю дзвінки з 9,00 до 21,00, якщо ж є необхідність то і всі 24 години на добу, наприклад, якщо Ви заїжджаєте пізно вночі або рано вранці, у випадку, коли часові пояси не збігаються, а по засобам інтернету туристу незручно спілкуватися. І це тільки дзвінки, електронні заявки обробляю іноді до 3,00 (сайт, ВК, пошта, адже я працюю в будь-якому зручному Вам форматі) .Я працюю без вихідних, адже я ж розумію, що плануєте Ви свій відпочинок в неробочий для Вас час , коли можна спокійно подивитися житло, обговорити з друзями. Не всі клієнти бувають простими, я намагаюся зрозуміти і прийняти Ваші капризи, настрій, бажання.

Вартість моєї роботи вже включена в ціну житла, яку я вказую при броні або інформації, додаткових платежів за мої послуги не буде. Діє гнучка система знижок, наприклад на проживання дітей, в будні дні, при заїзді на тривалий термін, при заїзді великою компанією; крім того діють акції, а для постійних клієнтів знижка гарантована.

позитивні сторони замовлення житла з моєю допомогою:

  + Я не вихваляти одне певне житло, а прагну, в першу чергу, підібрати саме те житло, яке шукайте ВИ

+ У мене велика база житла - підібрати потрібне Вам легко

  + Більшість господарів не мають можливості запропонувати Вам житло через інтернет, т.е звернувшись до мене Ви отримуєте не тільки більш узагальнену інформацію, але й більш повну!

+ Я перша знаю про освободившимся житло і про те, яке може бути здано тільки на вихідні або святкові дні, знаю про «вікнах» в заселенні і завжди кажу про знижку на ці дні

  + Заброньоване житло не подорожчає, якщо буде великий потік людей або зростання долара (адже не секрет, що господарі в «гарячі» дні піднімають ціну-це до мого житла не відноситься!)

+ Вам не треба ходити з сумками після виснажливої поїздки або витрачати бензин і нерви (якщо Ви на машині) в пошуках житла на місці, адже дуже рідко, що не забронювавши житло попередньо, потрапляєш саме на те, що шукав. Іноді пошук відповідного житла може зайняти кілька годин. + При необхідності Вас можуть зустріти з зупинки.

  + Ви заздалегідь знаєте що є в номері, Вам не треба тягнути з собою купу речей. + Ви заздалегідь знаєте про наявність / відсутність парковки, дитячого майданчика, басейну, ТВ, холодильника, посуду і т.п. до речі, користування всім вище перерахованим безкоштовно!

+ Я даю контакти та інформацію про прокат, таксі, мед. установах, продуктах до столу, екскурсіях тощо (інформацію даю безкоштовно)

негативні сторони замовлення житла з моєю допомогою:

- Житло Вам обійдеться трохи дорожче в деяких випадках, ніж якби Ви звернулися безпосередньо до господаря (хоча ціна «за місцем» іноді навіть вище, їли мова йде про вихідні за умови гарної погоди!)

Так я працюю протягом вже декількох років. Я не пам'ятаю коли у мене був вихідний, у мене просто не буває відпустки або свята, немає лікарняних або відгулів, я не можу собі дозволити вимкнути телефони хоч на годину! І це зайвий раз доводить, що я працюю чесно, адже такий обсяг роботи не робиться для одноразової вигоди.

Зрозумійте мене правильно, я не скаржуся і не прагну набити собі ціну.

Я дуже люблю свою роботу, я отримую справжнє задоволення! Я рада бути корисною для Вас, мені приємно допомагати в організації відпочинку! Я люблю ті місця, куди Ви їсте відпочивати, мені вони особливо дорогі, я рада розповісти про них, проконсультувати в питаннях не пов'язаних з прямою моєю діяльністю, запитаєте -Розкажи і якого кольору захід на оз Світязь і як пахнуть гори на світанку, я рада поділитися щастям відчувати принадність української природи. Для мене велика нагорода - відпочинок, який Вам сподобатися. До цього я і прагну в першу чергу.

Так, я працюю і отримую гроші. Так, в деяких випадках, не у всіх, але в деяких Ви переплачуєте за житло, забронювавши з моєю допомогою. Але ж і я це не приховую, я не змушую користуватися моїми послугами.

спасібо.что скористалися нашими послугами, чекаємо Вас і бажаємо приємного відпочинку

заказаті, підібрати, проконсультуватися щодо житла та перевезень можна зв'язавшись зі мною: +380991162533, + 380973994210- Буковель або +380952578019, +380973679152 -Світязь, +380957445616 Світлана Олександрівна Драгобрат

 

 

barvi.in@gmail.com  сайт barvi.in.ua